Medyada Biz

Dirilis Postası

Sokakta yaşayan kimsesizlere yönelik çalışmaların azlığından yakınan Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, STK’ların sokağa inmemesinden dert yandı.

Star

Dernek gönüllüsü Uzlu: - "Sokakta kalan insanları tanıdıkça aslında yemekten önce onların temizlik ihtiyaçları olduğunu fark ettik.

Anadolu Ajansı

Bayrampaşa'da faaliyet gösteren Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, mahallelerinde yaşayan yardıma muhtaç aileler ile sokakta yaşayan insanlara yardım eli uzatıyor.

Yeni Şafak

Bayrampaşa'da hizmet veren Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, bulundukları semtin her türlü sorununu gidermek için canla başla çalışıyor.

EnSonHaber.com

İstanbul Bayrampaşa'da faal olan Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, yoksul ailelere ve sokakta yaşayan insanlara yardım ediyor.

Haberler.com

Bayrampaşa'da faaliyet gösteren Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, mahallelerinde yaşayan yardıma muhtaç aileler ile sokakta yaşayan insanlara yardım eli uzatıyor

İstanbul Gazetesi

Bayrampaşa'da kurulan Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, hiçbir cemaat, vakıf ya da siyasi parti ile bağı olmadan güzel işlere imza atıyor. Kimsesizlere çorba dağıtıyor, onların sırdaşı oluyor

Paşavizyon

Bayrampaşa’da 2014 yılında gönüllülük esasıyla faaliyetlerine başlayan ve mayıs ayında resmileşerek dernek olan Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, yaptığı hayır işleriyle gönüllere dokunuyor

Artı49

Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, mahallelerinde yaşayan yardıma muhtaç aileler ile sokakta yaşayan insanlara yardım eli uzatıyor.

Konya'nın Sesi

Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, yoksul ailelere yardım ulaştırmanın yanı sıra sokakta yaşayan insanlara yemek ve temiz kıyafet veriyor, duş imkanı sağlıyor.

Memleket

Bayrampaşa'da faaliyet gösteren Güzel İşler Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, mahallelerinde yaşayan yardıma muhtaç aileler ile sokakta yaşayan insanlara yardım eli uzatıyor.

Dailmotion

Sokakta Yaşayanlar İçin "Güzel İşler" Yapıyorlar.